Zasněžená krajina

Autor: Karel Balíček
(1904 Chrast - 1985 Daňkovice)

Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 15 cm, rámování: 29 x 34,5 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč