81. Návrh ilustrace
Autor: Miloslav Jágr
(1927 Semiy - 1997 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1977
Šířka: 31 cm, výška: 24 cm, rámování: pasparta 31 x 41 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč