47. U Rybníka
Autor: Natálie Hlubučková-Soukupová
(1929 Praha - ?)
Signováno vpravo dole, na reversu razítko českého fondu výtvarného umění, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 59 x 80 cm
Konec dražby: 07.03.2022 19:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč