Kvítka
Autor: Ferdinand Vlk
(1899 Kolín - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno v masivním rámu, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 28 cm, výška: 41 cm, rámování: pošk. 58 x 44 cm
Konec dražby: 16.11.2023 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč