100. Kytice
Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 25 cm, rámování: 43 x 35,5 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč