Středočeská krajina - XL Formát
Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1964
Šířka: 90 cm, výška: 51 cm, rámování: 77,5 x 115,5 cm
Konec dražby: 05.02.2024 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč