Pohled do krajiny

Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)

signováno vpravo dole, pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. papsartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 82 cm, výška: 49 cm, rámování: 71 x 103 cm

Konec dražby: 14.06.2021 19:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč