Džunky na Jang-Tze
Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)
Signováno vravo dole nečitelně, paspartováno, zaskleno, na reversu autorský štítek.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 29 cm, rámování: 55,5 x 70 cm
Konec dražby: 07.11.2023 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč