123. Haná II.

Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)

Signováno nečitelně vlevo dole, na reversu autorské vjenování s datací. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1974
Šířka: 20 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 24 x 33,5 cm

Konec dražby: 13.09.2022 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč