144. Letní krajina
Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: ofset
Šířka: 28,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 35 x 41 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč