15. Těšínsko

Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)

signováno vlevo dole, pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. papsartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 82 cm, výška: 49 cm, rámování: 72 x 105 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:07 SELČ

Zbývá: 28d 8h 9m 19s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč