Kytice ve váze

Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)

signováno vlevo dole, datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1973
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 62 x 51 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč