195. Haná I.
Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1972
Šířka: 57 cm, výška: 39 cm, rámování: 60 x 77 cm
Konec dražby: 13.09.2022 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč