2. Zlatý srpnový den - L Formát
Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)
Signováno vpravo dole, na reversu výstavní razítko rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 116 cm, výška: 74 cm, rámování: 78,5 x 121 cm cm
Konec dražby: 15.02.2023 19:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč