V obýváku

Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 29 cm, rámování: 54 x 64 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč