224. Letní krajina
Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)
Signován vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 59 x 73 cm
Konec dražby: 08.08.2022 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč