Svatý Kopeček

Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)

Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: ofset
Šířka: 40 cm, výška: 17 cm, rámování: 33 x 56 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.09.2021 22:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč