V obýváku
Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 29 cm, rámování: 54 x 64 cm
Konec dražby: 13.07.2023 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč