V hudebním salonku

Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 21 cm, rámování: 40 x 46 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč