75. Kvetoucí stromy
Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1973
Šířka: 84 cm, výška: 51 cm, rámování: 59 x 92 cm
Konec dražby: 26.11.2019 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč