75. Kvetoucí stromy

Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1973
Šířka: 84 cm, výška: 51 cm, rámování: 59 x 92 cm

Konec dražby: 26.11.2019 20:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč