8. Olomouc ze Svatého Kopečku
Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1960
Šířka: 51 cm, výška: 31 cm, rámování: 54 x 72 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 10.10.2022 19:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat