Kytice
Autor: Josef Šolc
Signováno a datováno vpravo dole tužkou
Technika: kombinovaná technika, datace: 1985
Šířka: 45 cm, výška: 62 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč