101. Akt II.
Autor: Milan Junek
Signováno na reversu fotografie
Technika: fotografie
Šířka: 32 cm, výška: 43 cm, rámování: pasparta 52 x 43 cm
Konec dražby: 07.03.2022 19:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč