103. Akt I.
Autor: Milan Junek
Signováno na reversu fotografie
Technika: fotografie
Šířka: 42 cm, výška: 32 cm, rámování: pasparta 43 x 51 cm
Konec dražby: 07.03.2022 19:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč