10. Elsinor
Autor: František Muzika
(1900 Praha - 1974 Praha)
značeno pozůstalostním razítkem vpravo dole. volně v paspartě.
Technika: litografie
Šířka: 37 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 42 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč