121. Postava
Autor: František Muzika
(1900 Praha - 1974 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno 235/300 vlevo dole, volně v paspartě
Technika: dřevořez, datace: 1946
Šířka: 11,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 30 x 21,5 cm
Konec dražby: 07.03.2022 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč