31. V parku
Autor: František Muzika
(1900 Praha - 1974 Praha)
monogramováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1947
Šířka: 18 cm, výška: 12 cm, rámování: 23 x 30 cm
Konec dražby: 04.04.2022 19:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč