46. Labutě
Autor: František Muzika
(1900 Praha - 1974 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno 83/100 vlevo dole, volný list
Technika: dřevořez, datace: 1946
Šířka: 21 cm, výška: 15 cm, rámování: volný list 25,5 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.03.2022 19:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč