5. Larva
Autor: František Muzika
(1900 Praha - 1974 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno 45/70 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1970
Šířka: 31 cm, výška: 47 cm, rámování: 68 x 49 cm
Konec dražby: 08.08.2022 19:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč