243. Holubice
Autor: Fernand Léger
(1881 Argentan - 1955 Gif-sur-Yvette)
signováno v tisku vpravo dole, slepotiskové razítko musee Biot Fernand Léger, volný list. Číslováno tužkou 115/300 vlevo dole, volný list.
Technika: litografie
Šířka: 39,5 cm, výška: 56 cm, rámování: 65 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč