66. Ghandí
Autor: Jiří Sopko
(1942 Dubová - ?)
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 30/100, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1994
Šířka: 54 cm, výška: 70 cm, rámování: 92 x 67 cm
Konec dražby: 05.04.2022 19:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč