9. Abstraktní motiv
Autor: Jiří Sopko
(1942 Dubová - ?)
signováno vpravo dole, na reversu věnování a štítek Dílo.
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 30 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 09.05.2022 19:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč