Kaštel stari

Autor: Stanislav Odvárko
(1913 Nová Paka - 1985 ?)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1958
Šířka: 42 cm, výška: 32 cm, rámování: 57 x 67 cm

Konec dražby: 07.12.2017 18:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč