45. Kaštel lakšič
Autor: Stanislav Odvárko
(1913 Nová Paka - 1985 ?)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1958
Šířka: 40 cm, výška: 29 cm, rámování: 45 x 65 cm
Konec dražby: 12.12.2022 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč