47. Nessebar
Autor: Stanislav Odvárko
(1913 Nová Paka - 1985 ?)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1957
Šířka: 41 cm, výška: 30 cm, rámování: 50 x 61,5
Konec dražby: 12.12.2022 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč