47. Ulice
Autor: Stanislav Odvárko
(1913 Nová Paka - 1985 ?)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 33,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 63 x 43 cm
Konec dražby: 08.03.2021 20:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč