Ulice

Autor: Stanislav Odvárko
(1913 Nová Paka - 1985 ?)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 33,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 63 x 43 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč