V přístavu

Autor: Stanislav Odvárko
(1913 Nová Paka - 1985 ?)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 58 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 50 x 76 cm

Konec dražby: 08.03.2021 21:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč