141. Obdiv
Autor: Adolf Hoffmeister
(1902 Praha - 1973 Říčky v Orlických Horách)
signováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Šířka: 13 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 29 x 20,5 cm
Konec dražby: 08.03.2022 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč