141. Obdiv

Autor: Adolf Hoffmeister
(1902 Praha - 1973 Říčky v Orlických Horách)

signováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Šířka: 13 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 29 x 20,5 cm

Konec dražby: 08.03.2022 20:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč