Touha
Autor: Václav Beránek
(1932 Zhoř - 2018)
Signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: koláž, datace: 1989
Šířka: 35 cm, výška: 30 cm, rámování: 41 x 46 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 06.06.2024 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč