Květina

Autor: Josef Dlabal
(1920 ? - 2004 ?)

Přisouzeno autorovi
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 26 cm, výška: 25,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.04.2022 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč