Stohy

Autor: Josef Dlabal
(1920 ? - 2004 ?)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský popisek, nerámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 81 cm, výška: 52 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 21:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč