Chalupa v horách

Autor: Josef Dlabal
(1920 ? - 2004 ?)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 17 cm, rámování: 23 x 24 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 20:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč