Krajina s řekou

Autor: Josef Dlabal
(1920 ? - 2004 ?)

Signováno dole uprostřed, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 26,5 cm, výška: 26 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.05.2022 20:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč