Stohy

Autor: Josef Dlabal
(1920 ? - 2004 ?)

Signováno dole uprostřed, na reversu autorský popisek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 35 cm, výška: 23 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.05.2022 20:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč