Noční Praha

Autor: Josef Dlabal
(1920 ? - 2004 ?)

Na reversu autorský popisek, nerámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 60 cm, výška: 27 cm
Stav: mírně poškozená malba

Konec dražby: 06.04.2022 20:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč