Přistaviště plachetnic

Autor: Josef Dlabal
(1920 ? - 2004 ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 56 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč