73. Vznešená antika
Autor: Josef Dlabal
(1920 ? - 2004 ?)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: tempera
Šířka: 27 cm, výška: 36 cm, rámování: 44 x 34 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč