74. Rozkvetlý sad

Autor: Josef Dlabal
(1920 ? - 2004 ?)

Signováno vlevo dole. Na reversu autorský popisek, nerámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 39,5 cm, výška: 45,5 cm
Stav: mírně poškozená malba

Konec dražby: 10.10.2022 19:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč