92. Na řece
Autor: Josef Dlabal
(1920 ? - 2004 ?)
signováno vlevo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 56 cm, výška: 46 cm, rámování: volná deska
Konec dražby: 23.08.2023 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč