52. Kruhy - geometrická kompozice
Autor: Jan Kubíček
(1927 Kolín - 2013 Kolín)
signováno, datováno a číslováno 78/110 dole uprostřed, volný list
Technika: serigrafie, datace: 1987-1997
Šířka: 27 cm, výška: 51,5 cm, rámování: 62 x 45 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.03.2022 19:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč